Akademi Duyuruları

Mentorluk Değerlendirme Formu

Değerli öğrencilerimiz,

Geleceğim Arkas Stajyer Gelişim Programı içinde, sizler için tasarlanan mentorluk programının etkinliğini ölçmek adına hazırlamış olduğumuz Mentorluk Değerlendirme Formu'nu doldurmanızı rica ederiz. Forma ulaşmak için buraya tıklayınız.

 


Staj Yeri Değerlendirme

Değerli öğrencilerimiz,

Geleceğim Arkas Stajyer Gelişim Programı boyunca, staj yapmış olduğunuz birimleri, o birimlerde staj sürenizin bitiminde değerlendirmenizi ve bize yapmış olduğunuz staj ile ilgili geri bildirim vermenizi bekliyoruz. Değerlendirme formunda ileteceğiniz görüşler ve paylaşacağınız öneriler tamamen gizli tutulacak olup, staj sürecini iyileştirmemiz açısından bizim için son derece değerli olacaktır.

Staj Yeri Değerlendirme Formu'na ulaşmak için buraya tıklayınız.

 


Rozet Defterleri Hakkında

Geleceğim Arkas Stajyer Gelişim Programı kapsamında sizler için rozet defterleri hazırladık. Katılacağınız Mesleki Eğitimler'in sonunda başarı testleri uygulanacak, bu başarı testlerinden tam puan olan öğrencilerimize Arkas çıkartması yollayacağız. Ayrıca her ay sonunda staj yapılan birimin yöneticisi tarafından sizler için doldurulan değerlendirme formundan tam puan alırsanız, bu çıkartmalardan kazanacaksınız. Bu çıkartmaları rozet defterlerinize yapıştırmanızı bekliyoruz. Staj sonunda en fazla rozeti toplayın,  sürpriz hediyelerimizi kazanın!


Oryantasyon Programı

Geleceğim Arkas Stajyer Gelişim Programı'nın 3. dönem açılışı 11 Eylül 2019 tarihinde İzmir Holding Bina'da gerçekleşmiştir.